Archive for  grudzień 2013

Home / grudzień 2013
1 Post
Zasilacz awaryjny UPS AT850LED

Rodzina zasilaczy awaryjnych UPS firmy EAST powiększyła się o model AT-850-LED. Nowe urządzenie należy do grupy zasilaczy line interactive. Zasilacze tego typu zapewniają w czasie zaniku napięcie szybkie przełączenie na zasilanie z falownika, który jest zsynchronizowany z siecią zasilającą. Falownik jest podłączony równolegle do napięcia zasilania, dokonując ładowania baterii akumulatorów. Zasilacze tego typu charakteryzują się wysoką sprawnością (mają niższe straty cieplne).

Za pracę na baterii odpowiedzialny jest znajdujący się wewnątrz obudowy akumulator, 7Ah/12V bezobsługowy, szczelny żelowo-ołowiowy. Wymiana akumulatora jest łatwa, szybka oraz można ją wykonać samodzielnie bez odsyłania urządzenia do specjalistycznego serwisu.

Zasilacz awaryjny UPS

Zasilacz awaryjny UPS AT 850 LED został wyposażony w ochronę przeciwprzepięciową, która zabezpiecza podłączone do zasilacz urządzenia oraz wewnętrzny zabezpieczenie przeciążeniowe i przecizwarciowe

Zasilacz UPS AT850LED line interactive jest najczęściej stosowany do zabezpieczenia takich elementów systemu teleinformatycznego jak: serwery, wysoko wydajne stacje robocze i inne bardziej strategiczne urządzenia.

Jesteś zainteresowany zakupem nowoczesnego zasilacza awaryjnego UPS? Skontaktuj się z ze specjalistą działu handlowego sklepu internetowego NAPAD.PL – otrzymasz fachową pomoc w doborze odpowiedniego zasilacza dla Twoich potrzeb. Dla firm instalatorskich przygotowaliśmy atrakcyjne RABATY CENOWE!

 

 

Sklep NAPAD.PL atrakcyjne CENY!